Kupować B88069X8440B202 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 90V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Seria: | T81 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) |
| Inne nazwy: | 495-5887 B88069X8440B202-ND B88069X8440B202J 1 T81-A90X T81A90X |
| Liczba Polaków: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | B88069X8440B202 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 10000A (10kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 90V 20% 10KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |