Kupować B88069X7230B102 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 650V |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) |
| Inne nazwy: | T61-C650X T61C650X |
| Liczba Polaków: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | B88069X7230B102 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 650V 20KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |