Kupować B88069X0800T502 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 270V |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Seria: | EM300X |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Inne nazwy: | 495-4674-2 B88069X 800T502 EM300X |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | B88069X0800T502 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 2500A (2.5kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 2500A (2.5kA) 2 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 270V 2.5KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |