B82722A2501N1
B82722A2501N1
Part Number:
B82722A2501N1
Opis:
CMC 27MH 500MA 2LN TH
Arkusz danych:
B82722A2501N1.pdf
Wprowadzenie
Kupować B82722A2501N1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:250V
Rozmiar / Wymiar:0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm)
Seria:B82722
oceny:-
Opakowania:Tray
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pin
Inne nazwy:495-2744
B82722A2501N 1
B82722A2501N001
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba linii:2
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:34 Weeks
Numer części producenta:B82722A2501N1
Indukcyjność @ Częstotliwość:27mH @ 10kHz
Impedancja @ Częstotliwość:-
Wysokość (max):0.524" (13.30mm)
Rodzaj filtra:Power Line
cechy:-
Rozszerzony opis:27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.2 Ohm (Typ)
Opis:CMC 27MH 500MA 2LN TH
Oporność DC (DCR) (maks.):1.2 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm):500mA