B82498F3180J1
B82498F3180J1
Part Number:
B82498F3180J1
Opis:
FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD
Arkusz danych:
B82498F3180J1.pdf
Wprowadzenie
Kupować B82498F3180J1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±5%
Rozmiar / Wymiar:0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SIMID
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:60 @ 500MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:B82498F3180J 1
B82498F3180J001
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ceramic
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B82498F3180J1
Indukcyjność:18nH
Wysokość - Siedzą (Max):0.055" (1.40mm)
Częstotliwość - Test:250MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:3.3GHz
Rozszerzony opis:18nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 80 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):80 mOhm Max
Aktualna ocena:700mA