Kupować B78108S1684J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | BC |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 55 @ 796kHz |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | 495-5573-2 B78108S1684J-ND B78108S1684J000 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | B78108S1684J |
| Indukcyjność: | 680µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - Test: | 796kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 1.9MHz |
| Rozszerzony opis: | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10 Ohm Max Axial |
| Opis: | FIXED IND 680UH 150MA 10 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 10 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 150mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |