B78108S1124J
Part Number:
B78108S1124J
Producent:
EPCOS
Opis:
FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
Arkusz danych:
B78108S1124J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B78108S1124J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±5%
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:BC
oceny:-
P @ Częstotliwość:70 @ 796kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:495-75945-2
B78108S1124J-ND
B78108S1124J000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B78108S1124J
Indukcyjność:120µH
Wysokość - Siedzą (Max):-
Częstotliwość - Test:796kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:4.5MHz
Rozszerzony opis:120µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.4 Ohm Max Axial
Opis:FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
DC Resistance (DCR):2.4 Ohm Max
Aktualna ocena:300mA