Kupować B72542V250K62 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 39V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 35.1V |
| Napięcie warystora (maks.): | 42.9V |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCV |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 31VDC |
| Maksymalna V AC: | 25VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | B72542V250K62 |
| Energia: | 9.6J |
| Opis: | VARISTOR 39V 1.2KA 2220 |
| Prąd - przepięcia: | 1.2kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Email: | [email protected] |