B43851F1226M000
Part Number:
B43851F1226M000
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
B43851F1226M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43851F1226M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:B43851
tętnienia prądu:91mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B43851F1226M
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43851F1226M000
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
Rozszerzony opis:22µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 13 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):13 Ohm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:22µF