B43740B4478M3
Part Number:
B43740B4478M3
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43740B4478M3.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43740B4478M3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.028" Dia (76.90mm)
Seria:B43740
tętnienia prądu:11.5A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43740B4478M003
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43740B4478M3
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.201" (106.70mm)
Rozszerzony opis:4700µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Pojemność:4700µF