B43642H2687M000
Part Number:
B43642H2687M000
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43642H2687M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43642H2687M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43642
tętnienia prądu:2.12A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43642H2687M
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:B43642H2687M000
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:180 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.062" (27.00mm)
Rozszerzony opis:680µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):120 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Pojemność:680µF