Kupować B43640A9477M067 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 400V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Seria: | B43640 |
| tętnienia prądu: | 1.82A @ 100Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Inne nazwy: | B43640A9477M 67 B43640A9477M67 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | B43640A9477M067 |
| Żywotność @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancja: | 320 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 210 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4 |
| Pojemność: | 470µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |