B43601E2337M80
Part Number:
B43601E2337M80
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43601E2337M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43601E2337M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43601
tętnienia prądu:1.57A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43601E2337M080
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43601E2337M80
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:370 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.268" (32.20mm)
Rozszerzony opis:330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):270 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Pojemność:330µF