B43601A9827M87
Part Number:
B43601A9827M87
Opis:
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43601A9827M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43601A9827M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43601
tętnienia prądu:3.21A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43601A9827M087
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43601A9827M87
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:180 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.055" (52.20mm)
Rozszerzony opis:820µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):130 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Pojemność:820µF