B43564A4688M
Part Number:
B43564A4688M
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43564A4688M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43564A4688M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.028" Dia (76.90mm)
Seria:B43564
tętnienia prądu:16A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43564A4688M000
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43564A4688M
Żywotność @ Temp.:15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:23 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):5.677" (144.20mm)
Rozszerzony opis:6800µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):29 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Pojemność:6800µF