B43540B9337M82
Part Number:
B43540B9337M82
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43540B9337M82.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43540B9337M82 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43540
tętnienia prądu:2.51A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy:B43540B9337M 82
B43540B9337M082
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43540B9337M82
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:210 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.465" (37.20mm)
Rozszerzony opis:330µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Pojemność:330µF