B43521A567M
Part Number:
B43521A567M
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 420V RADIAL
Arkusz danych:
B43521A567M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43521A567M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43521
tętnienia prądu:3.4A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - 5 Lead
Inne nazwy:B43521A 567M
B43521A0567M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43521A567M
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:-
Impedancja:290 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.520" (64.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 270 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):270 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 420V RADIAL
Pojemność:560µF