B43511C5827M80
Part Number:
B43511C5827M80
Opis:
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43511C5827M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43511C5827M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.575" Dia (40.00mm)
Seria:B43511
tętnienia prądu:4.3A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy:B43511C5827M080
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43511C5827M80
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Impedancja:200 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.843" (72.20mm)
Rozszerzony opis:820µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Pojemność:820µF