B43510B3158M
B43510B3158M
Part Number:
B43510B3158M
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
Arkusz danych:
B43510B3158M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43510B3158M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:385V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43510
tętnienia prądu:5.86A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy:B43510B3158M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:B43510B3158M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.984" (25.00mm)
Impedancja:55 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.016" (102.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):45 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
Pojemność:1500µF