Kupować B43508G2108M62 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 250V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Seria: | B43508 |
| tętnienia prądu: | 1.82A @ 100Hz |
| Inne nazwy: | B43508G2108M 62 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B43508G2108M62 |
| Żywotność @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancja: | 160 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP |
| Pojemność: | 1000µF |