B43508D5227M82
Part Number:
B43508D5227M82
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43508D5227M82.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43508D5227M82 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43508
tętnienia prądu:1.07A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43508D5227M 82
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43508D5227M82
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:790 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.071" (27.20mm)
Rozszerzony opis:220µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):560 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Pojemność:220µF