B43508A5397M
Part Number:
B43508A5397M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43508A5397M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43508A5397M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43508
tętnienia prądu:1.74A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43508A5397M000
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43508A5397M
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:450 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.850" (47.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 320 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):320 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Pojemność:390µF