B43508A5127M60
Part Number:
B43508A5127M60
Opis:
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43508A5127M60.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43508A5127M60 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43508
tętnienia prądu:760mA @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43508A5127M 60
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43508A5127M60
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:1.44 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.02 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.02 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Pojemność:120µF