B43505A9477M87
Part Number:
B43505A9477M87
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43505A9477M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43505A9477M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43505
tętnienia prądu:2.2A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43505A9477M 87
B43505A9477M087
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43505A9477M87
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:240 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.252" (57.20mm)
Rozszerzony opis:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Pojemność:470µF