B43504G2108M80
Part Number:
B43504G2108M80
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43504G2108M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504G2108M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:2.5A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504G2108M 80
B43504G2108M080
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504G2108M80
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:180 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.055" (52.20mm)
Rozszerzony opis:1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):140 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Pojemność:1000µF