B43504E2397M67
B43504E2397M67
Part Number:
B43504E2397M67
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43504E2397M67.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504E2397M67 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:1.2A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504E2397M 67
B43504E2397M067
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504E2397M67
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:400 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):330 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Pojemność:390µF