B43504B2477M67
Part Number:
B43504B2477M67
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43504B2477M67.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504B2477M67 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:1.6A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504B2477M 67
B43504B2477M067
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504B2477M67
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:330 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):270 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Pojemność:470µF