B43501A9187M87
Part Number:
B43501A9187M87
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43501A9187M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43501A9187M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43501
tętnienia prądu:1.25A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43501A9187M 87
B43501A9187M087
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43501A9187M87
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:590 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):370 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Pojemność:180µF