B43501A3687M62
Part Number:
B43501A3687M62
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP
Arkusz danych:
B43501A3687M62.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43501A3687M62 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:385V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43501
tętnienia prądu:3.13A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy:B43501A3687M 62
B43501A3687M062
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43501A3687M62
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:160 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:680µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):100 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP
Pojemność:680µF