B43501A107M80
Part Number:
B43501A107M80
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Arkusz danych:
B43501A107M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43501A107M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43501
tętnienia prądu:790mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43501A 107M 80
B43501A0107M080
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43501A107M80
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:1.6 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.33 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Pojemność:100µF