B43456A4228M
Part Number:
B43456A4228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43456A4228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43456A4228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.032" Dia (51.60mm)
Seria:B43456
tętnienia prądu:7.6A @ 100Hz
Inne nazwy:B43456A4228M000
temperatura robocza:-
Numer części producenta:B43456A4228M
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:31 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.201" (106.70mm)
Rozszerzony opis:2200µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):28 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Pojemność:2200µF