Kupować B43455B5828M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 450V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Seria: | B43455 |
| tętnienia prądu: | 18.5A @ 100Hz |
| Inne nazwy: | B43455B5828M000 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B43455B5828M |
| Żywotność @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedancja: | 16 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Rozszerzony opis: | 8200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 13 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW |
| Pojemność: | 8200µF |