B43455A4158M
Part Number:
B43455A4158M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Arkusz danych:
B43455A4158M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43455A4158M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.032" Dia (51.60mm)
Seria:B43455
tętnienia prądu:5.8A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B43455A4158M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43455A4158M
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):4.201" (106.70mm)
Rozszerzony opis:1500µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 93 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):93 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Pojemność:1500µF