B43305B9187M80
Part Number:
B43305B9187M80
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43305B9187M80.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43305B9187M80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:B43305
tętnienia prądu:1.11A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43305B9187M 80
B43305B9187M080
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43305B9187M80
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:1.02 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):750 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Pojemność:180µF