B43305B2158M87
Part Number:
B43305B2158M87
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43305B2158M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43305B2158M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43305
tętnienia prądu:3.44A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43305B2158M 87
B43305B2158M087
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43305B2158M87
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:120 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):85 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Pojemność:1500µF