B43305A9826M67
Part Number:
B43305A9826M67
Opis:
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43305A9826M67.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43305A9826M67 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43305
tętnienia prądu:720mA @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43305A9826M 67
B43305A9826M067
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43305A9826M67
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:2.23 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:82µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.65 Ohm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Pojemność:82µF