B43231A567M
B43231A567M
Part Number:
B43231A567M
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Arkusz danych:
B43231A567M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43231A567M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:315V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43231
tętnienia prądu:2.62A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43231A 567M
B43231A0567M000
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43231A567M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Pojemność:560µF