B43086A4336M
Part Number:
B43086A4336M
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Arkusz danych:
B43086A4336M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43086A4336M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:B43086
tętnienia prądu:400mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B43086A4336M000
Numer części producenta:B43086A4336M
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:33µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:33µF