B43082A5685M
Part Number:
B43082A5685M
Opis:
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
B43082A5685M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43082A5685M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B43082
tętnienia prądu:-
Numer części producenta:B43082A5685M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:6.8µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:6.8µF