B41889A3108M
Part Number:
B41889A3108M
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
B41889A3108M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41889A3108M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:B41889
tętnienia prądu:2A @ 100kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41889A3108M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41889A3108M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.669" (17.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 320 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):320 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:1000µF