B41858C6188M9
Part Number:
B41858C6188M9
Opis:
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
B41858C6188M9.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41858C6188M9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:B41858
tętnienia prądu:2.989A @ 100kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41858C6188M009
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41858C6188M9
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:28 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:1800µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 mOhm @ 10kHz
Opis:CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:1800µF