B41858C4158M8
Part Number:
B41858C4158M8
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
B41858C4158M8.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41858C4158M8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:B41858
tętnienia prądu:1.396A @ 100kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41858C4158M008
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41858C4158M8
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:60 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 62 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):62 mOhm @ 10kHz
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:1500µF