B41851A3107M8
Part Number:
B41851A3107M8
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
B41851A3107M8.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41851A3107M8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:B41851
tętnienia prądu:105mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41851A3107M008
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41851A3107M8
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):4 Ohm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:100µF