B41827A9108M
Part Number:
B41827A9108M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
B41827A9108M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41827A9108M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:B41827
tętnienia prądu:1.38A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41827A9108M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41827A9108M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:1000µF