B41821F4688M000
Part Number:
B41821F4688M000
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
B41821F4688M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41821F4688M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:B41821
tętnienia prądu:2.3A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41821F4688M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:32 Weeks
Numer części producenta:B41821F4688M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.240" (33.50mm)
Rozszerzony opis:6800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 70 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):70 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:6800µF