B41821A9106M8
Part Number:
B41821A9106M8
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
B41821A9106M8.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41821A9106M8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:B41821
tętnienia prądu:75mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41821A9106M008
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41821A9106M8
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 17 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):17 Ohm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:10µF