B41821A5108M
B41821A5108M
Part Number:
B41821A5108M
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41821A5108M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41821A5108M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:B41821
tętnienia prądu:960mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:495-6021
B41821A5108M-ND
B41821A5108M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B41821A5108M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):270 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:1000µF