B41693A9108Q7
Part Number:
B41693A9108Q7
Opis:
CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL
Dostępna Ilość:
13612 Pieces
Arkusz danych:
B41693A9108Q7.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41693A9108Q7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Seria:B41693
tętnienia prądu:6.1A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41693A9108Q 7
B41693A9108Q007
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41693A9108Q7
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:43 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1000µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 85 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):85 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL
Pojemność:1000µF