B41689K8108Q001
Part Number:
B41689K8108Q001
Opis:
CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL
Arkusz danych:
B41689K8108Q001.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41689K8108Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Seria:B41689
tętnienia prądu:7.8A @ 10kHz
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41689K8108Q1
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41689K8108Q001
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:18 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1000µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 211 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):211 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL
Pojemność:1000µF