B41689A7108Q001
Part Number:
B41689A7108Q001
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Arkusz danych:
B41689A7108Q001.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41689A7108Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Seria:B41689
tętnienia prądu:5.7A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41689A7108Q1
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41689A7108Q001
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:29 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1000µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 329 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):329 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Pojemność:1000µF